fbpx
Ułatwienia
dostępności

Stowarzyszenie Seniorów "Rytm"

rytm_logo

 


Prezes: Krystyna Piechnicka

 

Działalność  stowarzyszenia ukierunkowana jest na rzecz ludzi starszych, głownie polega na zagospodarowaniu wolnego czasu. Stowarzyszenie liczy ok 30 członków.W 2009r. roku RYTM obchodził swoje 5 lecie. Z tej okazji powstał kabaret „RAMOL” który występował dla zaproszonych gości i publiczności goleniowskiej.

W zakres działalności wchodzi:

1. Organizacja wycieczek turystyczno- krajoznawczych (rowerowe i autokarowe),
‏2. Organizacja raz w roku siedmiodniowych wczasów w miejscowościach nadmorskich oraz  imprez integracyjnych.
3. Działalność Stowarzyszenia nie tylko ogranicza się do seniorów lecz również podejmuje projekty skierowane do młodego pokolenia naszej gminy. Współpracuje z dwoma przedszkolami oraz z Domem Dziecka w Mostach.

rytm_dd

Współpraca zagraniczna:

Od 3 lat istnieje współpraca z zaprzyjaźnionym stowarzyszeniem „Solidate” na Rugii z miejscowości Bergen. Po przez spotkania dwa razy do roku wymieniane są doświadczenia, jak również promowana jest nasza gmina, kultura i obyczaje.

Stowarzyszenie jest aktywnym uczestnikiem imprez organizowanych przez Dom kultury jak również przez inne organizacje i stowarzyszenia np. co roku członkowie pracują jako wolontariusze przy organizacji Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcej Twórczości Plastycznej pod Patronatem Polskiego Komitetu do spraw UNESCO.

Informacje:
Goleniowski Dom Kultury
ul. Słowackiego 1
72-100 Goleniów
tel./fax 91 418 26 88
e-mail: gdk[@]goleniow.pl

Newsletter

colorart2020 modul

logo EKDUSBMK

Goleniowski Dom Kultury

ul. Słowackiego 1

72-100 Goleniów

tel. +48 91 418 26 88

e-mail: gdk@goleniow.pl

pl. Bramy Wolińskiej 1

72-100 Goleniów

tel. +48 91 418 95 90

 

Deklaracja dostępności