fbpx

Bieżąca informacja na temat odwołanych koncertów - post będzie przypięty na górze aktualności i będziemy go aktualizować.
Nie odbędą się:
⚡️ 7 listopada 2020 r. - recital Aloszy Awdiejewa
⚡️ 11 listopada 2020 r. spektakl operetkowy "Nasza to krew"
⚡️ 14 listopada 2020 r. - koncert piosenek Marka Grechuty
⚡️ 31 grudnia 2020 r. - Koncert Sylwestrowy
Bilety można zwracać w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Goleniowie - podstawą zwrotu jest paragon lub faktura.

XVII Zachodniopomorskim Konkursie Kolęd i Pastorałek

BedzinZapraszamy do wzięcia udziału w XVII Zachodniopomorskim Konkursie Kolęd i Pastorałek  Goleniów 2011

Konkurs stanowi jednocześnie eliminacje do XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.

Konkurs odbędzie się w dniach 16- 17 grudnia 2011 r. w sali widowiskowej Goleniowskiego Domu Kultury - ul. Słowackiego 1

16 grudnia od godz. 15.00 - przesłuchania konkursowe
17 grudnia od godz. 10.00 - przesłuchania konkursowe
17 grudnia o godz. 17.00 odbędzie się ogłoszenie wyników XVII Zachodniopomorskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek oraz ogłoszenie listy uczestników zakwalifikowanych do festiwalu w Będzinie, jak również krótki koncert nagrodzonych wykonawców.

Podczas prezentacji konkursowych usłyszymy solistów, zespoły wokalne, zespoły wokalno-instrumentalne oraz chóry m.in. ze Szczecina, Świnoujścia, Międzyzdrojów, Polic, Trzebiatowa,Pyrzyc, Nowogardu i Goleniowa.

Harmonogram przesłuchań - czytaj więcej.

Harmonogram przesłuchań:

16.12.2011 r.    PIĄTEK

Godz. 15.00

- Nikola Bartnicka - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Nowogardzie
- Amelia Gębala  - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Goleniowie
- Gabriela Słomińska - Szkoła Podstawowa nr 4 w Goleniowie
- Kaja Kowalska - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Nowogardzie
- Karolina Słomińska - Szkoła Podstawowa nr 4 w Goleniowie
- Martyna Heinrich  - Szkoła Podstawowa w Dobrej Nowogardzkiej
- Sandra Chorąży - Szkoła Integracyjna nr 41 w Szczecinie
- Zuzia Kucharczyk -  Klub JANTAR w Szczecinie
- Kacper Olszański  - Ośrodek Kultury SANIGA w Szczecinie
- Paweł Mróz -  Szkoła Artystyczna CAMERATA w Szczecinie

Godz. 16.00

- Zespół wokalny "MARUDY" - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Goleniowie
- Zespół wokalny "TAKT" z Zespołu Szkół Ogólnokształcących - Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie
- Chór dziecięcy "CANTABILE" ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Goleniowie

Godz. 17.00

- Adrianna Porczyńska  - Klub JANTAR w Szczecinie
- Agata Wielgus - Klub JANTAR w Szczecinie
- Anna Janus - Szkoła Artystyczna CAMERATA - Przyborowscy w Szczecinie
- Joanna Sinkiewicz -  Klub JANTAR w Szczecinie
- Julia Bartoś -  Klub  SANIGA w Szczecinie
- Julia Góral -  Szkoła Artystyczna CAMERATA w Szczecinie
- Natalia Grocholska -  Szkoła Artystyczna Music Planet w Szczecinie
- Natalia Kazańska - Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Nowogardzie
- Natalia Polewczyńska -  Szkoła Artystyczna CAMERATA w Szczecinie
- Patrycja Kupniewska -  Klub JANTAR w Szczecinie

Godz. 18.00

- Maja Rogowska i Gabrysia Kowalska – Gimnazjum Nr 1 w Goleniowie
- Dastin Kouhan - Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Nowogardzie
- Karolina Szponar - Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Nowogardzie
- Mateusz Kozłowski -  Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Nowogardzie
- Hanna Komisarz -  Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Nowogardzie
- Justyna Dudzińska -  Szkoła Muzyczna CAMERATA - Przyborowscy w Szczecinie
- Martyna Fedak -  Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Nowogardzie
- Lidia Kotłowska - Goleniowski Dom Kultury
- Henryka Bogdanowicz - Nowogard
- Urszula Brzozowska -  Goleniowski Dom Kultury
- Zespół wokalno-instrumentalny "CRESCENDO" - Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Nowogardzie
- Zespół


17 grudnia 2011  SOBOTA

godz. 10.00

- Sandra Błachowicz i Dawid Jeleński - Miejski Ośrodek Kultury w Policach
- Wiktoria Brodnicka - Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
- Agnieszka Adamczyk - MOK w Świnoujściu - filia Warszów
- Agnieszka Kucharczak - MOK w Świnoujściu - filia Warszów
- Joanna Białkowska z zespołem instrumentalnym NO NAME z MDK w Świnoujściu filia Warszów
- Katarzyna Florjańczyk - parafia pw. Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie
- Weronika Ruśkiewicz - Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
- Sandra Kanczurska - parafia pw. Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie
- Emilia Deptuła - Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
- Kasia Kanczurska - parafia pw. Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie
- Martyna Jaroni i Marysia Łach - parafia pw. Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie

godz. 11.15

- Zespół wokalno-instrumentalny "ALEPAK" - Goleniowski Dom Kultury
- Zespół wokalny "CODA - Pracownia Muzyczna GIS w Świnoujściu
- Zespół wokalno-instrumentalny "KAPLICA" - parafia Przemienienia Pańskiego w Załomiu
- Zespół wokalny " SunDayLove" - Łobeski Dom Kultury
- Zespół wokalny "CANTUS DELICIUM" - parafia pw. św. Ottona w Pyrzycach

godz. 12.30

- Zespół wokalno-instrumentalny "MALWY" - Miejski Dom Kultury-Świnoujście - filia nr 1 w Przytorze
- Męski zespół wokalny "VOCES DE FUEGO" - Szczecin
- Zespół folklorystyczny "BALBINY" - Miejski Ośrodek Kultury w Policach
- Szczeciński Zespół Wokalny
- Zespół wokalny "PRZEMIENIENIE" - parafia Przemienienia Pańskiego w Załomiu


PRZERWA

godz. 14.00

- Dziecięcy zespół wokalny "DIN-DON" - Pracownia Muzyczna GIS w Świnoujściu
- Zespół wokalny "BIEDRONKI" - Miejski Dom Kultury w Świnoujściu - filia Warszów
- Zespół wokalny "BOŻY PRZYSTANEK" - parafia pw. Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie
- Chór Kameralny Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
- Chór mieszany " KANTYLENA" Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Miejskim Domu Kultury w Świnoujściu
- Kameralny Chór Żeński Stowarzyszenia 50 plus Szczecińskiej Izby Pielęgniarek i Położnych
- Miejski Chór Dziewczęcy "LOGOS" z Pracowni Muzycznej GIS - Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
- Miejski Chór Mieszany "LOGOS" z Pracowni Muzycznej GIS - Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
- Chór Mieszany GROMADA – Stara Wiśniewka


godz. 17.00- ogłoszenie wyników

Newsletter

colorart2020 modul

logo EKDUSBMK

Goleniowski Dom Kultury

ul. Słowackiego 1

72-100 Goleniów

tel. +48 91 418 26 88

e-mail: gdk@goleniow.pl

pl. Bramy Wolińskiej 1

72-100 Goleniów

tel. +48 91 418 95 90