Dnia 23 kwietnia 2016 r. Jury XXVI Festiwalu Sztuk Pięknych Color Art w Goleniowie w składzie :
Marek Haładuda – profesor Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu,
Leszek Soroczyński – artysta plastyk
Zbigniew Jaworski – artysta plastyk
Anna Obszyńska – sekretarz
dokonało oceny nadesłanych na festiwal prac, przyznając:
Kategoria - Malarstwo
Grupa I ( 6 – 9 ) lat
Nagrody :
Miejsce I – Aleksandra Kościsz l. 8 – AKCENT Pracownia Plastyczna - Katowice
Miejsce II – Emilia Uzdowska l. 6 - Pracownia Rozwoju przez Sztukę,
Goleniowski Dom Kultury - Goleniów
Miejsce III – Izabela Nizioł l. 7 - Młodzieżowy Dom Kultury – Zamość
Wyróżnienia:
Noemi Batorska l. 6 - Młodzieżowy Dom Kultury „ Pod Akacją” – Lublin
Kacper Stolarski l. 7 - Młodzieżowy Dom Kultury – Żyrardów
Paulina Janicka l . 8 – Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” - Zakopane
Prace zakwalifikowane do wystawy:
Anna Łata l. 8 – Rydzyński Ośrodek Kultury – Rydzyna
Klaudia Nowosielska l. 5 – Pracownia Plastyczna Kameleon MDK – Rybnik
Izabela Zych l. 7 – Zespół Szkół Nr , Szkoła Podstawowa Nr 3 – Zamość
Martyna Ozga l . 8 – Centrum Kultury w Łęcznej – Łęczna
Hanna Rosiek l . 6 – szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 - Kraków
Aleksandra Myślewska l. 6 - Pracownia Rozwoju przez Sztukę , GDK - Goleniów
Jagoda Leńczuk l. 5 – Młodzieżowy Dom Kultury – Biłgoraj
Natalia Szafrańska l . 8 – Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 11 , SP Nr 11 - Rybnik
Agnieszka Stachowiak l. 9 – Rydzyński Ośrodek Kultury – Rydzyna
Olimpia Marzoch l. 6 - Młodzieżowy Dom Kultury – Żyrardów
Nina Polnik l. 6 – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” - Rybnik
Maciej Zięcik l. 7 - Rydzyński Ośrodek Kultury – Rydzyna
Hanna Dzido l. 9 – Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku – Serock
Natalia Pyda l. 7 - Młodzieżowy Dom Kultury – Biłgoraj
Patrycja Zając l. 6 – Zespół Szkół w Białce k. Radzynia Podlaskiego
Patryk Riedel l. 6 – AKCENT Pracowania Plastyczna - Katowice
Anna Jabłońska l. 8 – Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni - Zamość
Grupa II ( 10 - 13 lat )
Nagrody:
Miejsce I – Martyna Łęczycka l. 11 – Szkoła Podstawowa w Brzeznej
Miejsce II - Jakub Stanisławski l. 12 – Szkoła Podstawowa Nr 37 – Tychy
Miejsce III – Marianna Łata l. 11 – Rydzyński Ośrodek Kultury - Rydzyna
Wyróżnienia:
Oliwia Kuźma l . 12 Młodzieżowy Dom Kultury – Zamość
Marianna Pierc l .10 - Młodzieżowy Dom Kultury – Żyrardów
Miłosz Stelmach l . 11 - Młodzieżowy Dom Kultury – Biłgoraj
Prace zakwalifikowane do wystawy :
Zuzanna Mazurowska l . 12 - Szkoła Podstawowa Nr 37 – Tychy
Martyna Paszek l . 10 - Młodzieżowy Dom Kultury – Kluczbork
Zuzanna Olszak l. 13 – Szkoła Podstawowa Nr 3 - Hrubieszów
Magdalena Palenica l. 12 - Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” - Zakopane
Grupa III ( 14- 16 lat )
Nagrody:
Miejsce I – Katarzyna Machura l. 14 – Młodzieżowy Dom Kultury – Tychy
Miejsce II – Urszula Mokijewska l. 16 – Ustka
Miejsce III – Patryk Skwarczyński l . 16 – Zespół Szkół Specjalnych nr 90 - Warszawa
Wyróżnienia:
Artur Archciński l . 16 - Zespół Szkół Specjalnych nr 90 - Warszawa
Weronika Kanigowska l. 15 – Centrum Kultury i Czytelnictwa - Serock
Karina Kwilman l. 16 - Zespół Szkół Specjalnych nr 90 - Warszawa
Kategoria - Grafika
Grupa I ( 6- 9 lat )
Miejsce I – Anna Marcinkowska l. 9 – Szkoła Podstawowa Nr 153 - Łódź
Miejsce II – Julia Przybyło l. 9 – Młodzieżowy Dom Kultury – Gorlice
Miejsce III – Zuzanna Mirecka l. 7 – Młodzieżowy Dom Kultury – Płock
Wyróżnienia :
Rafał Woźniak l . 8 - Młodzieżowy Dom Kultury – Gorlice
Grupa II ( 10- 13 lat )
Miejsce I – Zuzanna Maćkowiak l. 11 – Rydzyński Ośrodek Kultury - Rydzyna
Miejsce II – Maria Bitkowska l .12 - Warszawa
Miejsce III – Zuzanna Kopka l. 11 – Młodzieżowy Dom Kultury – Gorlice
Wyróżnienia :
Maja Kaczor l. 10 - Młodzieżowy Dom Kultury, Pracowania CREATIO – Rybnik
Grupa III ( 14- 16 lat )
Miejsce I – Milena Macionczyk l. 15 – Młodzieżowy Dom Kultury, Pracowania CREATIO -Rybnik
Miejsce II – Wojciech Czerkies l. 15 – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy -Mielec
Miejsce III – Martyna Ćwiertnia l. 16 - Młodzieżowy Dom Kultury, Pracowania CREATIO -Rybnik
Wyróżnienia :
Magdalena Tatko l. 14 – Młodzieżowy Dom Kultury - Gorlice
Grand Prix Festiwalu – jury nie przyznało
Praca z Powiatu Goleniowskiego
I miejsce - Alicja Myślewska l. 10 – Pracownia Rozwoju przez Sztukę , Goleniowski Dom Kultury
II miejsce – Jakub Ling l. 12 -Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Goleniowie
III miejsce – Maja Krause l.8 - Pracownia Rozwoju przez Sztukę , Goleniowski Dom Kultury
Wyróżnienia:
I – Roksana Skwarczyńska l. 12 - Pracownia Rozwoju przez Sztukę , Goleniowski Dom Kultury
II – Julia Fiedler l. 12 - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Goleniowie.
III - Oskar Sobolewski l . 11 -Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Goleniowie.
Prace zakwalifikowane do wystawy :
Zuzanna Zalewska l. 12 – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Goleniowie