fbpx

Aktualności

Koncert Sylwestrowy - bilety

Informujemy, że bilety na Koncert Sylwestrowy można zakupić do piątku 30.12.2016 r. w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (Brama Wolińska).

Bilety nie będą sprzedawane przed samym wydarzeniem.

Zapraszamy na koncert i życzymy wszystkiego dobrego w 2017 roku.

6 grudnia - Mikołajki - ZAMKNIĘCIE ULICY

Szanowni Państwo,

w związku z organizowanym przez GDK festynem Mikołajkowym, w dn. 6.12.2016 r. w godz. 12:00 -22:00 ul.Konstytucji 3go Maja na odcinku od

ul. Kościuszki do ul. Pocztowej będzie zamknięta.

Za utrudnienia w ruchu drogowym przepraszamy.

Weekend z fimem - 12.11.2016 r.

Drodzy Państwo,


w dzisiejszym wydaniu Gazety Goleniowskiej w artykule pt "Kino wraca do Goleniowa" pojawił się błąd dotyczący daty projekcji filmowych w GDK.

Owszem, bardzo serdecznie Państwa zapraszamy, ale nie w najbliższą sobotę (5.11) tylko w NASTĘPNĄ - 12.11.2016 r. :)

 

Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

 

Zmiany godzin otwarcia GDK

Uprzejmie informujemy, że w okresie 

27.06 - 2.09.2016 r. 

Goleniowski Dom Kultury będzie otwarty w godz.

8:00 - 16:00.

 

Zapraszamy.

Zapytanie ofertowe - "Jarmark Świętojański"

Goleniowski Dom Kultury organizuje w dniu 18 czerwca 2016 r. imprezę plenerową „Jarmark Świętojański”.

W związku z tym prosimy o przedstawienie oferty wynajmu urządzeń dmuchanych.


ZAPYTANIE OFERTOWE
na wynajem dmuchanych zjeżdżalni, zamków do skakania, trampolin i innych urządzeń zabawowo-rekreacyjnych
I. ZAMAWIAJĄCY
Goleniowski Dom Kultury, ul. Słowackiego 1, 72-100 Goleniów

II. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Przedmiotem zamówienia jest wynajem dmuchanych zjeżdżalni, zamków do skakania, trampolin i innych urządzeń zabawowo-rekreacyjnych wraz z transportem i osobami do ich obsługi na festyn „Jarmark Świętojański”, organizowany przez Goleniowski Dom Kultury, którego realizacja nastąpi 18 czerwca 2016 r. Osoba, bądź osoby, które wynajmą w/w urządzenia ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo uczestników/użytkowników tych urządzeń.
Czas wynajmu: od 15.00 do 23.00.
Część artystyczna (występy na scenie) godz.17.00 – 23.00

III. KRYTERIUM WYBORU OFERT
Zamawiający nie przeznacza na wynajem urządzeń środków finansowych.
Kryterium wyboru oferty będzie ilość i jakość oferowanego sprzętu oraz cena zaproponowana dla zamawiającego za wyłączność wystawienia przedmiotowych urządzeń.
Jedyną formą zapłaty za korzystanie podczas imprezy ze sprzętu będą zebrane przez oferenta środki finansowe od osób korzystających z urządzeń.
IV. MIEJSCE ODBYWANIA SIĘ FESTYNU
Goleniów, Park Miejski pomiędzy ulicami Szczecińską i Norwida.

V. OFERTA POWINNA ZAWIERAĆ
Zaświadczenie o wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarcze
Zaświadczenie o nadaniu Numeru Identyfikacji Podatkowej
Kopia umowy ubezpieczenia firmy potwierdzona za zgodność z oryginałem
Dokumentację zdjęciową proponowanych urządzeń
Zapotrzebowanie na energię elektryczną
Dane osoby upoważnionej do kontaktu

VI. ORGANIZATOR ZAPEWNIA
Dostęp do źródła energii elektrycznej
Utrzymanie czystości i porządku na terenie imprezy

VII. MIEJSCE TERMIN ORAZ SPOSÓB SKŁADANIA OFERT
Oferta powinna być sporządzona w wersji pisemnej, podpisana i przesłana za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. albo przesłana pocztą lub dostarczona osobiście na adres: Goleniowski Dom Kultury, ul. Słowackiego 1, 72-100 Goleniów.
Termin składania ofert: do 10 czerwca 2016 r.
Informacje dodatkowe: Mieczysław Bździuch – 506 116 501

14.05.2016 - zamknięcie ulicy

Uprzejmie informujemy, że w związku z obchodami Urodzin Goleniowa, które odbędą się 14 maja br., ulica Konstytucji 3-go Maja zostanie zamknięta od ul. Pocztowej do ul. Kościuszki na wysokości Plant.

Za utrudnienia przepraszamy.

Protokół z posiedzenia Jury XXVI Festiwalu Sztuk Pięknych Color Art w Goleniowie

Dnia 23 kwietnia 2016 r. Jury XXVI Festiwalu Sztuk Pięknych Color Art w Goleniowie w składzie :

Marek Haładuda – profesor Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu,
Leszek Soroczyński – artysta plastyk
Zbigniew Jaworski – artysta plastyk
Anna Obszyńska – sekretarz

dokonało oceny nadesłanych na festiwal prac, przyznając:

Kategoria - Malarstwo

Grupa I ( 6 – 9 ) lat

Nagrody :

Miejsce I – Aleksandra Kościsz l. 8 – AKCENT Pracownia Plastyczna - Katowice

Miejsce II – Emilia Uzdowska l. 6 - Pracownia Rozwoju przez Sztukę,
Goleniowski Dom Kultury - Goleniów

Miejsce III – Izabela Nizioł l. 7 - Młodzieżowy Dom Kultury – Zamość

Wyróżnienia:

Noemi Batorska l. 6 - Młodzieżowy Dom Kultury „ Pod Akacją” – Lublin

Kacper Stolarski l. 7 - Młodzieżowy Dom Kultury – Żyrardów

Paulina Janicka l . 8 – Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” - Zakopane

Prace zakwalifikowane do wystawy:

Anna Łata l. 8 – Rydzyński Ośrodek Kultury – Rydzyna
Klaudia Nowosielska l. 5 – Pracownia Plastyczna Kameleon MDK – Rybnik
Izabela Zych l. 7 – Zespół Szkół Nr , Szkoła Podstawowa Nr 3 – Zamość
Martyna Ozga l . 8 – Centrum Kultury w Łęcznej – Łęczna
Hanna Rosiek l . 6 – szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 - Kraków
Aleksandra Myślewska l. 6 - Pracownia Rozwoju przez Sztukę , GDK - Goleniów
Jagoda Leńczuk l. 5 – Młodzieżowy Dom Kultury – Biłgoraj
Natalia Szafrańska l . 8 – Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 11 , SP Nr 11 - Rybnik
Agnieszka Stachowiak l. 9 – Rydzyński Ośrodek Kultury – Rydzyna
Olimpia Marzoch l. 6 - Młodzieżowy Dom Kultury – Żyrardów
Nina Polnik l. 6 – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” - Rybnik
Maciej Zięcik l. 7 - Rydzyński Ośrodek Kultury – Rydzyna
Hanna Dzido l. 9 – Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku – Serock
Natalia Pyda l. 7 - Młodzieżowy Dom Kultury – Biłgoraj
Patrycja Zając l. 6 – Zespół Szkół w Białce k. Radzynia Podlaskiego
Patryk Riedel l. 6 – AKCENT Pracowania Plastyczna - Katowice
Anna Jabłońska l. 8 – Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni - Zamość

Grupa II ( 10 - 13 lat )

Nagrody:

Miejsce I – Martyna Łęczycka l. 11 – Szkoła Podstawowa w Brzeznej

Miejsce II - Jakub Stanisławski l. 12 – Szkoła Podstawowa Nr 37 – Tychy

Miejsce III – Marianna Łata l. 11 – Rydzyński Ośrodek Kultury - Rydzyna


Wyróżnienia:

Oliwia Kuźma l . 12 Młodzieżowy Dom Kultury – Zamość

Marianna Pierc l .10 - Młodzieżowy Dom Kultury – Żyrardów

Miłosz Stelmach l . 11 - Młodzieżowy Dom Kultury – Biłgoraj


Prace zakwalifikowane do wystawy :

Zuzanna Mazurowska l . 12 - Szkoła Podstawowa Nr 37 – Tychy
Martyna Paszek l . 10 - Młodzieżowy Dom Kultury – Kluczbork
Zuzanna Olszak l. 13 – Szkoła Podstawowa Nr 3 - Hrubieszów
Magdalena Palenica l. 12 - Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” - Zakopane


Grupa III ( 14- 16 lat )

Nagrody:

Miejsce I – Katarzyna Machura l. 14 – Młodzieżowy Dom Kultury – Tychy

Miejsce II – Urszula Mokijewska l. 16 – Ustka

Miejsce III – Patryk Skwarczyński l . 16 – Zespół Szkół Specjalnych nr 90 - Warszawa

Wyróżnienia:

Artur Archciński l . 16 - Zespół Szkół Specjalnych nr 90 - Warszawa

Weronika Kanigowska l. 15 – Centrum Kultury i Czytelnictwa - Serock

Karina Kwilman l. 16 - Zespół Szkół Specjalnych nr 90 - Warszawa


Kategoria - Grafika


Grupa I ( 6- 9 lat )

Miejsce I – Anna Marcinkowska l. 9 – Szkoła Podstawowa Nr 153 - Łódź

Miejsce II – Julia Przybyło l. 9 – Młodzieżowy Dom Kultury – Gorlice

Miejsce III – Zuzanna Mirecka l. 7 – Młodzieżowy Dom Kultury – Płock

Wyróżnienia :

Rafał Woźniak l . 8 - Młodzieżowy Dom Kultury – Gorlice


Grupa II ( 10- 13 lat )

Miejsce I – Zuzanna Maćkowiak l. 11 – Rydzyński Ośrodek Kultury - Rydzyna

Miejsce II – Maria Bitkowska l .12 - Warszawa

Miejsce III – Zuzanna Kopka l. 11 – Młodzieżowy Dom Kultury – Gorlice

Wyróżnienia :

Maja Kaczor l. 10 - Młodzieżowy Dom Kultury, Pracowania CREATIO – Rybnik

Grupa III ( 14- 16 lat )

Miejsce I – Milena Macionczyk l. 15 – Młodzieżowy Dom Kultury, Pracowania CREATIO -Rybnik

Miejsce II – Wojciech Czerkies l. 15 – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy -Mielec

Miejsce III – Martyna Ćwiertnia l. 16 - Młodzieżowy Dom Kultury, Pracowania CREATIO -Rybnik

Wyróżnienia :

Magdalena Tatko l. 14 – Młodzieżowy Dom Kultury - Gorlice


Grand Prix Festiwalu – jury nie przyznało

Praca z Powiatu Goleniowskiego

I miejsce - Alicja Myślewska l. 10 – Pracownia Rozwoju przez Sztukę , Goleniowski Dom Kultury

II miejsce – Jakub Ling l. 12 -Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Goleniowie

III miejsce – Maja Krause l.8 - Pracownia Rozwoju przez Sztukę , Goleniowski Dom Kultury

Wyróżnienia:

I – Roksana Skwarczyńska l. 12 - Pracownia Rozwoju przez Sztukę , Goleniowski Dom Kultury

II – Julia Fiedler l. 12 - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Goleniowie.

III - Oskar Sobolewski l . 11 -Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Goleniowie.


Prace zakwalifikowane do wystawy :

Zuzanna Zalewska l. 12 – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Goleniowie

 Informacja dla laureatów

 

Podkategorie

Podkategorie

Newsletter

logo EKDUSBMK

Goleniowski Dom Kultury

ul. Słowackiego 1

72-100 Goleniów

tel. +48 91 418 26 88

e-mail: gdk@goleniow.pl

pl. Bramy Wolińskiej 1

72-100 Goleniów

tel. +48 91 418 95 90