fbpx

Protokół z posiedzenia Jury XXVI Festiwalu Sztuk Pięknych Color Art w Goleniowie

Dnia 23 kwietnia 2016 r. Jury XXVI Festiwalu Sztuk Pięknych Color Art w Goleniowie w składzie :

Marek Haładuda – profesor Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu,
Leszek Soroczyński – artysta plastyk
Zbigniew Jaworski – artysta plastyk
Anna Obszyńska – sekretarz

dokonało oceny nadesłanych na festiwal prac, przyznając:

Kategoria - Malarstwo

Grupa I ( 6 – 9 ) lat

Nagrody :

Miejsce I – Aleksandra Kościsz l. 8 – AKCENT Pracownia Plastyczna - Katowice

Miejsce II – Emilia Uzdowska l. 6 - Pracownia Rozwoju przez Sztukę,
Goleniowski Dom Kultury - Goleniów

Miejsce III – Izabela Nizioł l. 7 - Młodzieżowy Dom Kultury – Zamość

Wyróżnienia:

Noemi Batorska l. 6 - Młodzieżowy Dom Kultury „ Pod Akacją” – Lublin

Kacper Stolarski l. 7 - Młodzieżowy Dom Kultury – Żyrardów

Paulina Janicka l . 8 – Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” - Zakopane

Prace zakwalifikowane do wystawy:

Anna Łata l. 8 – Rydzyński Ośrodek Kultury – Rydzyna
Klaudia Nowosielska l. 5 – Pracownia Plastyczna Kameleon MDK – Rybnik
Izabela Zych l. 7 – Zespół Szkół Nr , Szkoła Podstawowa Nr 3 – Zamość
Martyna Ozga l . 8 – Centrum Kultury w Łęcznej – Łęczna
Hanna Rosiek l . 6 – szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 - Kraków
Aleksandra Myślewska l. 6 - Pracownia Rozwoju przez Sztukę , GDK - Goleniów
Jagoda Leńczuk l. 5 – Młodzieżowy Dom Kultury – Biłgoraj
Natalia Szafrańska l . 8 – Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 11 , SP Nr 11 - Rybnik
Agnieszka Stachowiak l. 9 – Rydzyński Ośrodek Kultury – Rydzyna
Olimpia Marzoch l. 6 - Młodzieżowy Dom Kultury – Żyrardów
Nina Polnik l. 6 – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” - Rybnik
Maciej Zięcik l. 7 - Rydzyński Ośrodek Kultury – Rydzyna
Hanna Dzido l. 9 – Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku – Serock
Natalia Pyda l. 7 - Młodzieżowy Dom Kultury – Biłgoraj
Patrycja Zając l. 6 – Zespół Szkół w Białce k. Radzynia Podlaskiego
Patryk Riedel l. 6 – AKCENT Pracowania Plastyczna - Katowice
Anna Jabłońska l. 8 – Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni - Zamość

Grupa II ( 10 - 13 lat )

Nagrody:

Miejsce I – Martyna Łęczycka l. 11 – Szkoła Podstawowa w Brzeznej

Miejsce II - Jakub Stanisławski l. 12 – Szkoła Podstawowa Nr 37 – Tychy

Miejsce III – Marianna Łata l. 11 – Rydzyński Ośrodek Kultury - Rydzyna


Wyróżnienia:

Oliwia Kuźma l . 12 Młodzieżowy Dom Kultury – Zamość

Marianna Pierc l .10 - Młodzieżowy Dom Kultury – Żyrardów

Miłosz Stelmach l . 11 - Młodzieżowy Dom Kultury – Biłgoraj


Prace zakwalifikowane do wystawy :

Zuzanna Mazurowska l . 12 - Szkoła Podstawowa Nr 37 – Tychy
Martyna Paszek l . 10 - Młodzieżowy Dom Kultury – Kluczbork
Zuzanna Olszak l. 13 – Szkoła Podstawowa Nr 3 - Hrubieszów
Magdalena Palenica l. 12 - Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” - Zakopane


Grupa III ( 14- 16 lat )

Nagrody:

Miejsce I – Katarzyna Machura l. 14 – Młodzieżowy Dom Kultury – Tychy

Miejsce II – Urszula Mokijewska l. 16 – Ustka

Miejsce III – Patryk Skwarczyński l . 16 – Zespół Szkół Specjalnych nr 90 - Warszawa

Wyróżnienia:

Artur Archciński l . 16 - Zespół Szkół Specjalnych nr 90 - Warszawa

Weronika Kanigowska l. 15 – Centrum Kultury i Czytelnictwa - Serock

Karina Kwilman l. 16 - Zespół Szkół Specjalnych nr 90 - Warszawa


Kategoria - Grafika


Grupa I ( 6- 9 lat )

Miejsce I – Anna Marcinkowska l. 9 – Szkoła Podstawowa Nr 153 - Łódź

Miejsce II – Julia Przybyło l. 9 – Młodzieżowy Dom Kultury – Gorlice

Miejsce III – Zuzanna Mirecka l. 7 – Młodzieżowy Dom Kultury – Płock

Wyróżnienia :

Rafał Woźniak l . 8 - Młodzieżowy Dom Kultury – Gorlice


Grupa II ( 10- 13 lat )

Miejsce I – Zuzanna Maćkowiak l. 11 – Rydzyński Ośrodek Kultury - Rydzyna

Miejsce II – Maria Bitkowska l .12 - Warszawa

Miejsce III – Zuzanna Kopka l. 11 – Młodzieżowy Dom Kultury – Gorlice

Wyróżnienia :

Maja Kaczor l. 10 - Młodzieżowy Dom Kultury, Pracowania CREATIO – Rybnik

Grupa III ( 14- 16 lat )

Miejsce I – Milena Macionczyk l. 15 – Młodzieżowy Dom Kultury, Pracowania CREATIO -Rybnik

Miejsce II – Wojciech Czerkies l. 15 – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy -Mielec

Miejsce III – Martyna Ćwiertnia l. 16 - Młodzieżowy Dom Kultury, Pracowania CREATIO -Rybnik

Wyróżnienia :

Magdalena Tatko l. 14 – Młodzieżowy Dom Kultury - Gorlice


Grand Prix Festiwalu – jury nie przyznało

Praca z Powiatu Goleniowskiego

I miejsce - Alicja Myślewska l. 10 – Pracownia Rozwoju przez Sztukę , Goleniowski Dom Kultury

II miejsce – Jakub Ling l. 12 -Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Goleniowie

III miejsce – Maja Krause l.8 - Pracownia Rozwoju przez Sztukę , Goleniowski Dom Kultury

Wyróżnienia:

I – Roksana Skwarczyńska l. 12 - Pracownia Rozwoju przez Sztukę , Goleniowski Dom Kultury

II – Julia Fiedler l. 12 - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Goleniowie.

III - Oskar Sobolewski l . 11 -Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Goleniowie.


Prace zakwalifikowane do wystawy :

Zuzanna Zalewska l. 12 – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Goleniowie

 Informacja dla laureatów

 

Newsletter

logo EKDUSBMK

Najbliższe wydarzenia

mamo-tato

ciesz-sie-ziemio-cd

alepak-plyta

Polecamy

artysci24

 zpitzg-ina

kulturaonline

btn gm foto banner

pracownia-ceramiczna

btn program aktywnych spolecznosci banner

Goleniowski Dom Kultury

ul. Słowackiego 1

72-100 Goleniów

tel. +48 91 418 26 88

e-mail: gdk@goleniow.pl

pl. Bramy Wolińskiej 1

72-100 Goleniów

tel. +48 91 418 95 90